قیمت و خرید قرص گلوتاتیون

قرص گلوتاتیون خارجی قیمت و خرید + قرص لزل و گلوتانکس (تایلندی و کره ای)

معرفی قرص گلوتاتیون و خرید قرص گلوتاتیون لزل و گلوتانکس (تایلندی و کره ای)

شما نیز به دنبال راهنمای خرید و استفاده از قرص گلوتاتیون هستید؟ می دانید که فواید مربوط به استفاده از قرص های گلوتاتیون کدامند؟ امروزه افراد بسیار زیادی به دنبال راهنمای خرید و استفاده از قرص گلوتاتیون هستند تا از این طریق بتوانند به زیبایی پوستی مدنظر خود دست پیدا کنند.

توجه داشته باشید که هر یک از سلول های بدن ما حاوی ماده ی گلوتاتیون می باشد. این ماده از ترکیب سه اسید آمینه تشکیل شده است و به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی در بدن عمل می کند.

گلوتاتیون های موجود در سلول ها می توانند با رادیکال های آزاد به مبارزه بپردازند. فراموش نکنید که گلوتاتیون های موجود در سلول ها نقش بسیار مهمی را در واکنش های شیمیایی بدن دارند.

کاهش سطح گلوتاتیون بدن می تواند مشکلات زیادی را در سلامت افراد به وجود آورد.

البته توجه نمایید که فاکتورهای متعددی سبب کاهش سطح گلوتاتیون بدن می شوند. از مهمترین این فاکتورها می توان به بیماری سرطان، بیماری پارکینسون و ایدز اشاره نمود.

افرادی که سطح و میزان گلوتاتیون بدنشان کاهش یافته است، می توانند به شکل مرتب قرص گلوتاتیون را مورد استفاده قرار دهند. از سوی دیگر با افزایش سن افراد میزان گلوتاتیون موجود در بدن افراد نیز کاهش پیدا می کند.

به همین دلیل توصیه می شود که بعد از اخذ مشاوره ی لازم با پزشک معالج خود، قرص های یاد شده را تهیه نموده و آنها را به شکل مرتب مورد استفاده قرار دهید.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوالی یا پرسشی در خصوص قرص های نامبرده می توانید با همکاران ما از همین وب سایت در ارتباط باشید. همکاران ما تجربه و تخصص بالایی را دارند و می توانند مفیدترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند. در ادامه می خواهیم اطلاعات بیشتری را در خصوص راهنمای خرید آنلاین مکمل های گلوتاتیون ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

ارتباط با ما از طریق واتساپ

ارتباط با ما از طریق تلگرام

خواص مربوط به قرص گلوتاتیون لزل و گلوتانکس

قرص گلوتاتیون یکی از پرفروش ترین قرص ها و مکمل های موجود در بازار می باشد که شما می توانید اصل این قرص ها را از همین وب سایت پیش روی خود تهیه و خریداری نمایید.

توجه داشته باشید که استفاده از قرص های یاد شده می تواند یک سری از فواید را به دنبال داشته باشد.

شما نیز با دقت بالایی فواید مربوط به قرص های گلوتاتیون را مورد بررسی قرار دهید. مهمترین و بارزترین فواید مربوط به قرص های گلوتاتیون عبارتند از:

 • سفید شدن پوست با قرص گلوتاتیون : یکی از خواص قرص گلوتاتیون لزل و گلوتانکس کمک به سفید شدن یا روشن شدن پوست است. بسیاری از افرادی که پوست سبزه دارند، میتوانند با استفاده از مکمل،قرص یا آمپول های گلوتاتیون به سفید شدن پوست خود کمک کنند.
 • کاهش سطح استرس در افراد : یکی از مهمترین فواید مربوط به مصرف مکمل های گلوتاتیون را کاهش سطح استرس در افراد شکل داده است. این مکمل ها می توانند با از بین بردن رادیکال های آزاد در بدن، تعادل لازم را در بدن شما به وجود آورند. فراموش نکنید که استرس بالا یکی از مهمترین فاکتورهای ایجاد سرطان در بدن می باشد. به همین دلیل با مصرف مکمل های گلوتاتیون می توانید سطح استرس بدن خود را کنترل نمایید.
 • درمان کبد چرب : توجه نمایید که استفاده از قرص گلوتاتیون لزل و گلوتانکس می تواند کبد چربی شما را درمان کند. امروزه بسیاری از متخصصان برای از بین بردن چربی کبد بیماران خود از قرص های گلوتاتیون کمک می گیرند. قرص های گلوتاتیون می توانند چربی های غیر الکلی و الکلی کبد شما را به مرور زمان از بین ببرند.
 • کاهش علائم مربوط به بیماری پارکینسون : بدون شک بارزترین فواید مربوط به مکمل های گلوتاتیون را کاهش علائم مربوط به بیماری پارکینسون شکل داده است. بیماری یاد شده سیستم عصبی مرکزی افراد را نشانه می گیرد. شما می توانید با مصرف قرص های گلوتاتیون تا میزان قابل توجهی علائم بیماری پارکینسون را کاهش دهید.
 • درمان بیماری های تنفسی : با مصرف مکمل های گلوتاتیون می توانید برخی از بیماری های تنفسی خود را درمان کنید. امروزه افرادی که از بیماری آسم در رنج هستند، می توانند برای بهبود علائم بیماری خود از قرص های گلوتاتیون استفاده کنند.

نظرات و رضایت مشتریان از محصولات گلوتاتیون

عوارض مربوط به قرص گلوتاتیون

قرص گلوتاتیون لزل و گلوتانکس در کنار فواید خود می تواند یکسری از عوارضی را نیز داشته باشد. خاصیت تمام قرص های شیمیایی و گیاهی این است که یک سری عوارضی را داشته باشند.

شما می توانید از نزدیک با عوارض مربوط به این قرص ها آشنا شوید و در صورت مشاهده ی هرگونه عوارضی سریعا با پزشک معالج خود در تماس باشید.

مهمترین و اصلی ترین عوارض مربوط به مکمل های گلوتاتیون عبارتند از:

 • توجه داشته باشید که استفاده از آمپول یا مکمل های گلوتاتیون می تواند یک سری از آلرژی ها و حساسیت ها را در افراد به وجود آورد. شما نیز بعد از مشاهده هرگونه آلرژی می توانید استفاده از قرص یا مکمل یاد شده را متوقف نمایید.
 • یکی از مهمترین و اصلی ترین عوارض مربوط به قرص های گلوتاتیون را ایجاد نفخ و کرامپ شکل داده است. عوارض یاد شده در برخی از افراد قابل رویت می باشد. همچنین می توانید برای آشنایی بیشتر با عوارض مربوط به این قرص، برگه ی راهنمای آن را با دقت بالایی مورد مطالعه قرار دهید.

تداخل دارویی قرص های گلوتاتیون

قرص گلوتاتیون لزل و گلوتانکس امروزه یکی از پرفروش ترین انواع قرص های موجود در بازار کشورمان می باشد. از سوی دیگر قبل از استفاده از این قرص بایستی اطلاعاتی را در خصوص تداخل دارویی آن به دست آورید.

هرگونه بی دقتی در این امر می تواند آسیب های جدی تری را در سلامت افراد به وجود آورد.

لازم به ذکر است که قرص یاد شده هیچ گونه تداخل دارویی را با دیگر قرص ها ندارد. بنابراین شما می توانید با خیال آسوده از قرص یاد شده استفاده کنید. البته شما می توانید برای اطمینان خاطر از تداخل دارویی قرص گلوتاتیون با پزشک مورد اعتماد خود مشورت نمایید.

قرص گلوتاتیون در انواع بسیار متعددی تولید و عرضه می شود. دوز مربوط به قرص های یاد شده با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد.

پزشک ها بر اساس جنسیت و سن افراد بهترین و مناسب ترین قرص یاد شده را تجویز می کنند.

همچنین برخی از بیماران دوز بالایی از قرص های گلوتاتیون را مصرف می نمایند. با این حال توصیه می شود که قبل از استفاده از قرص های یاد شده با پزشک خود مشورت کنید.

ارتباط با ما از طریق واتساپ

ارتباط با ما از طریق تلگرام

چگونه می توان گلوتاتیون بدن را به شکل طبیعی افزایش داد؟

قرص گلوتاتیون لزل و گلوتانکس از مواد اولیه بسیار مرغوبی تهیه می شود و شما می توانید با خیال آسوده قرص های یاد شده را خریداری کرده و آنها را مورد استفاده قرار دهید.

همچنین شما می توانید با مصرف برخی از مواد خوراکی و غذایی، میزان گلوتاتیون موجود در بدن خود را به شکل طبیعی افزایش دهید.

برخی از پزشک ها بر این باورند که بهترین جایگزین مکمل گلوتاتیون را مواد غذایی سالم شکل داده است.

با این حال در برخی از مواقع بدن نیاز شدیدی را به گلوتاتیون پیدا می کند و بایستی از قرص های یاد شده استفاده نمود.

مهمترین مواد غذایی که سبب افزایش میزان گلوتاتیون در بدن می شوند عبارتند از: گوشت نیم پز و خام – لبنیات و شیر پاستوریزه نشده – انواع میوه ها و سبزیجات – استفاده از مارچوبه و آووکادو

افرادی که نسبت به مصرف مکمل گلوتاتیون حساسیت دارند می توانند مواد غذایی یاد شده را مورد استفاده قرار دهند.

چرا که از این طریق می توانند غلظت گلوتاتیون بدن خود را افزایش دهند.

گلوتاتیون موجود در بدن می تواند تاثیر شگرفی را در زیبایی و سلامت پوست افراد نیز داشته باشد.

امروزه بسیاری از متخصصان پوست، برای درمان مشکلات پوستی بیماران خود از قرص یاد شده استفاده می کنند.

بررسی قیمت قرص گلوتاتیون

قرص گلوتاتیون” مورد نظر خود را می توانید با قیمت بسیار مناسبی از همین وب سایت اینترنتی ما تهیه و خریداری کنید. قیمت قرص گلوتاتیون همیشه یکی از مهمترین آیتم هایی می باشد که ذهن بسیاری از مصرف کنندگان را به سوی خود جلب کرده است.

شما می توانید با توجه به قدرت مالی خود بسته های متعددی از قرص های یاد شده را تهیه نموده و به مدت طولانی این قرص ها را مورد استفاده قرار دهید.

همچنین می توانید برای بررسی قیمت مربوط به مکمل های گلوتاتیون از همین وب سایت پیش روی خود اقدام نمایید. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز با همکاران ما از همین وب سایت در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید که قیمت قرص گلوتاتیون بسیار مناسب و معقول می باشد. به عبارتی شما می توانید با توجه به قدرت مالی در اختیار خود، به راحتی قرص های یاد شده را تهیه نموده و آنها را مورد استفاده قرار دهید. حتما مکمل های گلوتاتیون را از وب سایت ها و شرکت های معتبری تهیه و خریداری نمایید.

مکمل گلوتاتیون - قرص گلوتانکس کره

قرص لزل گلوتا پیور - قرص گلوتاتیون

راهنمای خرید قرص های گلوتاتیون

جهت خرید اینترنتی قرص و مکمل های گلوتاتیون می توانید از همین وب سایت پیش روی خود اقدام نمایید و هم اکنون سفارش تان را به ثبت برسانید. همچنین در نظر بگیرید که وب سایت ما یکی از معتبرترین فروشگاه ها در خصوص فروش مکمل های گلوتاتیون می باشد. خریداران می توانند با توجه به نیاز خود، مکمل گلوتاتیون مدنظرشان را از همین وب سایت خریداری نمایند. در خرید مکمل های گلوتاتیون به برخی از موارد نیز توجه لازم را داشته باشید.

شما می توانید آدرس مربوط به محل تحویل مکمل یا آمپول گلوتاتیون سفارشی خود را با دقت بالایی درج کنید. چرا که از این طریق همکاران ما در اسرع وقت سفارش شما را ارسال خواهند کرد.

ارتباط با ما از طریق واتساپ

ارتباط با ما از طریق تلگرام

درباره قرص های لزل گلوتا پیور

 • کپسول لزل سفید کننده
 • دارای تاییدیه FDA , GMP آمریکا و اروپا 
 • حاوی  15000 میلی گرم گلوتاتیون خالص در یک بسته 
 • حاوی 3000 میلی گرم آلفا لیپوئیک در یک بسته
 • حاوی عصاره Kukono Mi عصاره گلوتامین
 • حاوی سیستئین گلوتاتیون آلفا لیپوئیک اسید-Extracy Berry
 • حاوی لیکیوم ژاپنی
 • حاوی توت گوجیک
 • حاوی عصاره پوست کاج
 • حاوی عصاره گوجه فرنگی
 • حاوی عصاره هیپ رز
 • سفید کننده کل بدن
 • درمان جوش و التهاب پوست
 • آنتی اکسیدان قوی
 • مفید برای سلامت قلب و گوش
 • کاهش لک و آکنه
 • پاکسازیه پوست
 • شفاف کننده و درخشان کننده
 • درمان التهاب
 • کاملا حلال
 • بدون هرگونه عوارض جانبی
 • حاوی 30 عدد کپسول

نحوه استفاده کپسول لزل

نتیجه سریع: هر صبح ۲ عدد با معده خالی مصرف کنید.

نرمال: هرصبح ۱ عدد با معده خالی مصرف کنید. 

قیمت قرص گلوتاتیون در داروخانه چقدر می باشد؟

قرص گلوتاتیون مورد نظر خود را می توانید در داروخانه ها نیز پیدا کنید. برخی از افراد دوست دارند تا قرص مورد نیاز خود را از داروخانه ها تهیه و خریداری کنند. توجه داشته باشید که قیمت مکمل گلوتاتیون در داروخانه ها کمی گران تر می باشد. شما می توانید قیمت مکمل های گلوتاتیون موجود در وب سایت ما را با قیمت عرضه شده در داروخانه ها مورد مقایسه قرار دهید. چرا که از این طریق می توانید به ارزان بودن قیمت قرص گلوتاتیون در وب سایت ما پی ببرید. بهترین زمان برای خرید مکمل گلوتاتیون هم اکنون می باشد.

دیگر محصولات ایران گلوتاتیون

ارتباط با ما از طریق واتساپ

ارتباط با ما از طریق تلگرام

24 پاسخ
   • هانیه
    هانیه می گوید:

    سلام و درود
    ببخشید من درباره امپولش و عوارضش زیاد شنیدم از طرفی قرصاش ب اون صورت ک تبلیغ میشه میگن جواب نمیده لطفا راهنمایی کنید

    پاسخ
    • ادمین سایت
     ادمین سایت می گوید:

     سلام هانیه عزیز
     آمپول های کره ای ما هیچ عوارضی نداره و اثر بخشی بسیار عالی ای داره.
     قرص ها به نسب آمپول اثر بخشیش کمتره ولی اون هم طی مصرف چند دوره اثرش رو نشون میده.
     اگر باز هم سوالی دارید، کافیه از طریق شماره های تماس یا تلگرام و واتساپ باهامون در ارتباط باشید.

     پاسخ
     • ادمین سایت
      ادمین سایت می گوید:

      سلام دوست عزیز حداقل باید سه دوره مصرف بشه تا کم کم نتایجش مشخص بشه.
      ضمن اینکه تاثیر قرص نسبت به آمپول کمتره.
      و اینکه شرایط جذب بدن نسبت به گلوتاتیون هم بسیار تاثیر گذاره.
      اگر میتونیم کمک بیشتری کنیم، با ما در ارتباط باشید.

 1. Aylin
  Aylin می گوید:

  سلام امپول چند عدد و با چه دوزی ، همچنین قرص در چه مدت باید مصرف بشه تا تاثیر دائمی داشته باشه؟

  پاسخ
  • Rasta
   Rasta می گوید:

   من دوست دارم این قرصارواستفاده کنم‌اماازچندتاپزشک وداروسازمشورت گرفتم میگن توصیه نمیکنیم نمیدونم واقعاچیکارکنم؟

   پاسخ
  • ادمین سایت
   ادمین سایت می گوید:

   اسم آمپول که آمپول گلوتاتیونه و با نام تجاری گلوتانکس به بازار عرضه میشه.
   برای شرکت داروسازی نکسوس فارما کره جنوبیه.
   محدودیت سنی خاصی نداره.
   در اصل مکمل داروییه و تاثیرات مثبتی روی بدن داره.
   برای اطلاعات بیشتر بهمون پیام بدین تا کارشناسای فروشمون بهتر راهنماییتون کنن

   پاسخ
  • ادمین سایت
   ادمین سایت می گوید:

   گلوتاتیون یه آنتی اکسیدان طبیعی هستش که خود بدن اونو میسازه ولی با افزایش سن تولیدش توی بدن کمتر میشه.
   مگه میشه یه آنتی اکسیدان که از بروز سرطان پیشگیری میکنه سرطان زا باشه.
   برای راهنمایی و مشاوره بهتر باهامون تماس بگیرید.
   خیالتون از بابت اصل بودن محصولات ما راحت باشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *