قیمت و خرید صابون گلوتاتیون

قیمت و خرید صابون گلوتاتیون – صابون سفید کننده گلوتاتیون

آشنایی با خواص صابون گلوتاتیون

صابون گلوتاتیون به عنوان یک “صابون سفید کننده پوست” شناخته می شود. از مهم ترین ویژگی های صابون گلوتاتیون می توان به از بین بردن لک های پوستی، ترمیم جای زخم و رفع لکه های پیری اشاره کرد.

استفاده مرتب از این صابون سفید کننده به داشتن پوستی روشن، صاف و شفاف کمک می کند. گلوتاتیون یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان ها است که تاثیر چشمگیری در سفید کردن پوست دارد.

این محصول “بهترین صابون ضد لک خارجی” است که برای سفیدی، درخشندگی و شفافیت پوست استفاده می شود. صابون ضد لک و روشن کننده گلوتاتیون با از بین بردن آلودگی ها و سلول های مرده، پوست را پاکسازی و تمیز می کند.

همچنین نقش مهمی در فعال کردن آنزیم هایی دارد که وظیفه از بین بردن سموم را دارند. این محصول از ایجاد چین و چروک، آکنه و جوش های قرمز بر روی پوست جلوگیری می کند. ترمیم جای زخم و از بین بردن لکه های پوستی از دیگر ویژگی های این صابون است.

ارتباط با ما از طریق واتساپ

ارتباط با ما از طریق تلگرام

 

صابون گلوتاتیون - صابون سفید کننده پوست

صابون گلوتاتیون محصولی بی نظیر برای روشن شدن پوست است.

نقش صابون گلوتاتیون در سفید کردن پوست

مهم ترین دلیل محبوبیت صابون گلوتاتیون کمک به روشن کردن پوست و کاهش میزان ملانین است.

گلوتاتیون موجود در این صابون یک آنتی اکسیدان قوی است و از ترکیب سه نوع اسید آمینه از جمله سیستئین، گلیسین و اسید گلوتامیک تشکیل شده است. این اسیدهای آمینه از پوست محافظت می کنند و نقش مهمی در سلامت پوست دارند.

گلوتاتیون موجود در این صابون سفید کننده، با رادیکال های آزاد که لکه های تیره و رنگدانه های پوستی به وجود می آورند، مبارزه می کند. این محصول به صابون سفید کننده پوست سبزه نیز شناخته می شود.

این صابون به کمک محو کردن لک ها و چروک ها، رنگ پوست را یکسان سازی می کند. این محصول علاوه بر سفید کردن پوست، در بهبود زخم ها، انواع آکنه و جوش، و جراحات سطحی نیز کاربرد دارد.

نکته قابل توجه این که در روزهای آغازین مصرف تاثیر آشکاری مشاهده نمی شود. استفاده مرتب و گذشت زمان اثربخشی محصول را در روشن و سفید کردن پوست نشان می دهد.

صابون سفید کننده صورت گلوتاتیون

صابون گلوتاتیون به حفظ سلامت پوست و داشتن پوستی روشن و شفاف کمک می کند.

فواید گلوتاتیون در بدن

یکی از اصلی ترین کاربردهای “صابون گلوتاتیون در سفید کردن و شفاف نمودن پوست” است. به طور کلی، گلوتاتیون فواید بسیاری دارد. این آنتی اکسیدان قوی نقش مهمی در مقابله با اثرات مخرب رادیکال های آزاد بر پوست دارد.

گلوتاتیون به سم زدایی در بدن کمک می کند و باعث کاهش آسیب های سلولی در بیماری های کبدی می شود. این آنتی اکسیدان قوی سبب بهبود حساسیت به انسولین می شود. در افراد مقاوم به انسولین، سطح گلوتاتیون کاهش می یابد.

کاهش علائم بیماری پارکینسون، درمان اختلالات اوتیسم و کاهش آسیب بیماری های التهابی مانند کولیت اولسروز از دیگر فواید گلوتاتیون است. گلوتاتیون یک آنتی اکسیدان کاملاً بی خطر است و فاقد هر گونه رادیکال آزاد و یا سم است.

صابون سفید کننده گلوتاتیون با از بین بردن ناخالصی های روی پوست، موجب تمیزی و شفافیت پوست می شود. صابون ضد لک و روشن کننده گلوتاتیون به عنوان بهترین صابون ضد لک خارجی برای رفع تیرگی لکه های پوست به کار می رود.

ارتباط با ما از طریق واتساپ

ارتباط با ما از طریق تلگرام

استفاده از صابون گلوتاتیون یک روش متداول برای سفید کردن پوست است.

کاربرد صابون گلوتاتیون در زیبایی پوست

گلوتاتیون یک پروتئین مهم برای حفظ سلامت است و بدن برای جلوگیری از ابتلا به انواع بیماری ها به آن نیاز دارد. محصولات گلوتاتیون در اشکال مختلفی نظیر صابون گلوتاتیون، کرم و قرص موجود است.

این نوع صابون سفید کننده علاوه بر خاصیت روشن کنندگی، نقش مهمی در جوان نگه داشتن پوست دارد. شاید بتوان گفت که این محصول بهترین نوع صابون سفید کننده پوست سبزه به شمار می آید. گلوتاتیون موجود در این صابون سفید کننده از تولید ملانین (رنگدانه اصلی پوست) جلوگیری می کند.

یکی از نکات قابل توجه این است که استفاده موضعی گلوتاتیون به صورت صابون و یا کرم تاثیر بیشتری بر پوست دارد. بنابراین برای جذب بیشتر این آنتی اکسیدان بهتر است که از آن به صورت مستقیم بر پوست خود استفاده کنید.

صابون گلوتاتیون به عنوان روشن کننده طبیعی پوست شناخته می شود. همچنین استفاده از کرم ها و ژل های این محصول هم متداول است، اما بر خلاف صابون، برای کل بدن به کار برده نمی شوند.

صابون گلوتاتیون کره ای - صابون گلوتانکس

مصرف روزانه صابون گلوتاتیون به مرور تیرگی های پوست را از بین می برد و باعث روشن شدن پوست می شود.

روش مصرف صابون گلوتاتیون

صابون گلوتاتیون را می توان به صورت روزانه در حمام استفاده کرد. همچنین برای روشن کردن یک منطقه خاص از بدن مانند صورت و دست ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. صابون سفید کننده گلوتاتیون نسبت به ژل ها و کرم های مشابه، قیمت مناسبتری دارد.

همچنین کرم ها فقط برای نقطه خاصی از پوست (زخم ها، جوش ها و چروک ها) به کار برده می شوند، این در حالی است که صابون سفید کننده برای کل بدن استفاده می شود. نکته قابل توجه این که آنتی اکسیدان ها به سرعت تاثیرات خود را نشان نمی دهند. ممکن است هفته ها و یا ماه ها طول بکشد تا پوست روشن شود. به محض خرید و چند بار مصرف، شاهد تاثیر آشکاری نخواهید بود.

مصرف طولانی مدت محصول سبب می شود که به مرور پوست سفید و روشن گردد. صابون ضد لک گلوتاتیون نمی تواند به طور کامل لکه های پوستی را از بین ببرد، اما استفاده پیوسته آن نقش مهمی در کمرنگ شدن لکه ها دارد.

اثر سفید کننده صابون گلوتاتیون روی پوست افراد

صابون گلوتاتیون علاوه بر سفید کردن پوست برای ترمیم زخم ها، بهبود جای جوش و محو کردن لک های پوستی کاربرد دارد.

عملکرد گلوتاتیون بر روی پوست

گلوتاتیون با تداخل در تولید رنگدانه در پوست و کاهش سطح رنگدانه ها، پوستی روشن و سفید را برایتان به ارمغان می آورد. صابون گلوتاتیون هم به این شکل سبب روشن سازی پوست به ویژه در افراد با پوست تیره و درمان عارضه هایپر پیگمانتاسیون (لکه های پوستی تیره) می شود.

گلوتاتیون نقش مهمی در بسیاری از واکنش های شیمیایی بدن دارد و مهم ترین آن خاصیت سم زدایی این آنتی اکسیدان قوی است. بر اساس مطالعات افزایش سن، سبب کاهش میزان تولید گلوتاتیون در بدن می شود. در نتیجه، استفاده از محصولات دارای گلوتاتیون اهمیت بیشتری برای افراد پیدا می کند.

صابون سفید کننده پوست یکی از محبوب ترین محصولات گلوتاتیون است. این محصول با کاهش سطح پرفیگماناسیون پوست، آنزیم هایی را برای از بین بردن سموم پوست فعال می کند. محصولات گلوتاتیون تاثیر چشمگیری در حل بسیاری از مشکلات پوستی دارد. اگر پوست شفافیتش را از دست بدهد و یا تیره و کدر شود، صابون سفید کننده یک راهکار مناسب جهت رفع این مشکل است.

ارتباط با ما از طریق واتساپ

ارتباط با ما از طریق تلگرام

تفاوت کرم و صابون گلوتاتیون

گلوتاتیون به منظور روشن کردن پوست در اشکال مختلفی از جمله صابون ها، کرم ها و قرص ها به کار برده می شود. مطالعات نشان داده است که کرم و صابون گلوتاتیون که به صورت موضعی مصرف می شود، جذب بالاتری نسبت به محصولات خوراکی دارد.

بنابراین برای تاثیر بیشتر بهتر است که از کرم یا صابون سفید کننده پوست استفاده شود. کرم گلوتاتیون، یک کرم روشن کننده و مرطوب کننده پوست و فاقد پارابن است.

این کرم نقش بسیار مهمی در تغذیه، رطوبت رسانی، سفید کنندگی، تسکین دهی و مراقبت از پوست دارد. این کرم روشن کننده پس از هر بار استفاده، کاملاً جذب پوست می شود. مصرف مرتب کرم گلوتاتیون از ایجاد چین و چروک های پیری و لکه های پوستی جلوگیری می کند و موجب حفظ سلامت، شفافیت و درخشندگی پوست می شود.

همچنین کرم های گلوتاتیون نسبت به سایر کرم های سفید کننده قیمت مناسبی دارند و مقرون به صرفه هستند.

به طور کلی، کرم گلوتاتیون محصولی موثر و کاربردی برای زیبایی پوست است.

مواد غذایی دارای گلوتاتیون

استفاده از محصولات گلوتاتیون تنها راهکار مناسب برای داشتن پوستی روشن و شفاف نیست. هرچند صابون گلوتاتیون نقش مهمی در سفید کردن پوست دارد، اما به تنهایی کافی نیست.

رژیم غذایی سالم و مناسب در شادابی و طراوت پوست بسیار موثر است. بنابراین بهتر است در کنار مصرف محصولات گلوتاتیون، از خوراکی های دارای این آنتی اکسیدان هم استفاده شود. گوشت فرآوری نشده، اسفناج، کلم بروکلی، گوجه فرنگی، پرتقال، سیر، مارچوبه و آووکادو از جمله مواد خوراکی غنی از گلوتاتیون هستند.

سعی کنید این مواد را در برنامه غذایی خود بگنجانید. همچنین مصرف برخی از مکمل ها نظیر ویتامین c، ویتامین e، سلنیوم، کورکومین و استیل سیستئین موجب افزایش تولید گلوتاتیون در بدن می شود. توجه شود که پیش از استفاده از مکمل ها حتماً با پزشک مشورت شود.

هرچند بدن انسان قادر به جذب گلوتاتیون کافی از طریق مواد غذایی نیست، اما همچنان مصرف خوراکی های حاوی این آنتی اکسیدان توصیه می شود. در واقع، این مواد به حفظ گلوتاتیون در بدن کمک می کنند.

سخن پایانی

صابون گلوتاتیون یکی از محبوب ترین محصولات سفید کننده پوست به شمار می آید. گلوتاتیون یک آنتی اکسیدان قوی است که به طور طبیعی در بدن موجود است. با این حال، برخی از عوامل نظیر بیماری ها، بالا رفتن سن، رژیم غذایی نامناسب، استرس، آلودگی های زیست محیطی و عدم توجه به خود مراقبتی سبب کاهش تولید گلوتاتیون در بدن می شود.

در نتیجه، پوست رفته رفته تیره خواهد شد. بنابراین استفاده از محصولات دارای این آنتی اکسیدان نقش مهمی در جوانسازی و احیای پوست آسیب دیده دارد.

صابون سفید کننده پوست گلوتاتیون به عنوان بهترین صابون ضد لک خارجی، به شما کمک می کند تا پوستی روشن، شاداب و شفاف داشته باشید. و در آخر این که، سفید شدن پوست روندی تدریجی دارد؛ بنابراین برای داشتن پوستی شفاف، مصرف مرتب و روزانه این صابون ضد لک و روشن کننده پیشنهاد می شود.

دیگر محصولات ایران گلوتاتیون

ارتباط با ما از طریق واتساپ

ارتباط با ما از طریق تلگرام

4 پاسخ
  • ادمین سایت
   ادمین سایت می گوید:

   سلام عرض وقت بخیر
   به شماره ای که داخل سایت هست از طریق واتساپ یا تلگرام و یا به صورت تلفنی سفارشتون رو ثبت کنید. بعد از واریز وجه حدود ۲ تا ۳ روز کاری محصول به دستتون میرسه.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *